• Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, którego efektem i nagrodą jest certyfikat Szkoły Dobrego Wychowania. Pod kierunkiem naszych specjalistów tj. Pani pedagog i Pani psycholog wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zaczęliśmy od opracowania zasad dobrego zachowania, przeprowadzenia debaty na ten temat następnie klasowych konkursów savoir-vivre. Projektowaliśmy plakaty o wyglądzie, który świadczy o nas oraz pisaliśmy prace ukazujące przyk
   • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Gminny Dzień Sportu

       04 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II edycji Gminnego Dnia Sportu. Tegoroczne zmagania uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy odbyły się na obiektach sportowych Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gorajcu. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli. W turnieju piłki nożnej chłopców z klas VI-VIII zwyciężyli nasi chłopcy. Drugie miejsce zajęły nasze drużyny w turnieju piłki nożnej chłopców z klas IV - V oraz w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych uczniów klas II-III. W turnieju piłki siatkowej dziewcząt z klas VI-VIII nasze uczennice zajęły miejsce trzecie.

      • Pasowanie na ucznia

       24 października 2023 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych. Dziękujemy przybyłym gościom za obecność i prezenty, a rodzicom za pomoc w oragnizacji uroczystości.

      • Dzień Nauczyciela

       Dnia 16.10.2023 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część artystyczną przygotował Samorząd Uczniowski oraz uczniowie klas młodszych. Podczas uroczystości popłynęło wiele ciepłych słów w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienną pracę nauczyciela. Na zakończenie akademii zabrała głos pani Dyrektor dziękując wszystkim za życzenia.

   • Librus Synergia
   • Godziny dzwonków

    Wtorek 05.12.2023
    • Tłumaczenie strony

   • Galeria zdjęć

     brak danych
    • POLECANE STRONY

   • Biuletyn informacji publicznej