• CHOINKA NOWOROCZNA 2023

• W sobotę 14.01.2023 w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna.
              Tego dnia wszystkim uczniom towarzyszyło wiele wrażeń i emocji.
              Zabawę choinkową poprzedziła część artystyczna w wykonaniu dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów kl. I - III.  Oddział przedszkolny zaprezentował " Taniec krasnoludków" uczniowie klas I -II pięknie zatańczyli  " Taniec śnieżynek i bałwanków" a uczniowie klasy III przedstawili scenkę " Cztery pory roku'
              Wszystkich małych artystów nagrodzono ogromnymi brawami.
              Po występach na pięknie udekorowanej sali rozpoczęła się zabawa.  Do tańca przygrywał DJ.
              Dodatkową atrakcją było przybycie św. Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkimi prezentami.
              Zabawa noworoczna odbyła się w miłej atmosferze. Wszyscy doskonale się bawili.

• Kolejne zajęcia z robotem Edison

• Kolejna lekcja z robotem Edison okazała się bardzo atrakcyjna. Uczniowie kl. I zmieniali wygląd robota, gdyż próbowali łączyć go z elementami klocków Lego. Uczniowie dowiedzieli się również że robot " widzi " w ciemności używając niewidzialnego światła ( podczerwień) do wykrywania przeszkód i unikania kolizji. Uczniowie aktywując robota  obserwowali jak podąża po linii.

Nowa zabawka edukacyjna dostarczyła uczniom wiele radości.