EnergyLandia

W dniu 17.09.2021 r. uczniowie naszej szkoły po wielu miesiącach nauki zdalnej wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywku "Energylandia” w Zatorze. "Energylandia" jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zapewni sobie dawkę adrenaliny i bardzo miło spędzi czas. Wyprawa była na pewno niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla uczniów klasy IV , którzy po raz pierwszy odwiedzili to magiczne miejsce. Zwiedzali bajkową krainę uśmiechnięci, podekscytowani, w akompaniamencie wesołej muzyki. Ekstremalne przeżycia sprawiły, że dobry humory dopisywały wszystkim. Wycieczka okazała się być bardzo udana, dostarczyła wielu przyjemnych, niezapomnianych wrażeń, tworzących radosne wspomnienia.

6 wyświetleń0 komentarzy