Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

Zaktualizowano: 28 cze

W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 poprzedzone mszą świętą w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper oraz Sekretarz Gminy Radecznica Pani Edyta Dubiel. Na ich ręce Pani Dyrektor złożyła podziękowania władzom samorządowym naszej gminy za wszelkie działania poczynione na rzecz szkoły. Następnie podziękowała nauczycielom i wychowawcom za trud i wysiłek codziennej pracy, dbanie o edukację i bezpieczeństwo uczniów. Szczególne podziękowanie skierowała do rodziców uczniów za pomoc i życzliwość okazaną szkole. Za zaangażowanie w sprawy szkoły i pomoc w przygotowaniu uroczystości nadania szkole imienia oraz materialne wsparcie. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice listy gratulacyjne. Uroczystość zakończyła się częścią artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej i ósmej.

Drodzy absolwenci szkoły otrzymaliście świadectwa ukończenia szkoły i przed Wami kolejny etap edukacyjny. Życzymy Wam powodzenia na nowej ścieżce Waszego życia i pamiętajcie „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.
52 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie