• Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, którego efektem i nagrodą jest certyfikat Szkoły Dobrego Wychowania. Pod kierunkiem naszych specjalistów tj. Pani pedagog i Pani psycholog wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zaczęliśmy od opracowania zasad dobrego zachowania, przeprowadzenia debaty na ten temat następnie klasowych konkursów savoir-vivre. Projektowaliśmy plakaty o wyglądzie, który świadczy o nas oraz pisaliśmy prace ukazujące przyk
    • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

       W dniu 1 września 2022 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Antoniego z Padwy w Radecznicy odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Inaugurację szkolną poprzedzi Msza św. o godz. 8:00 w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Dalsza część uroczystości będzie miała miejsce w szkole przy ul. Gwarnej 4, około godz. 9.20 na sali gimnastycznej. Kurs autobusu szkolnego rano o godz. 7.00 oraz po zakończeniu uroczystości około godz. 11.00. Bezpośrednio po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbędzie się spotkanie wychowawców klas z rodzicami i uczniami.

      • Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

       W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 poprzedzone mszą świętą w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper oraz Sekretarz Gminy Radecznica Pani Edyta Dubiel. Na ich ręce Pani Dyrektor złożyła podziękowania władzom samorządowym naszej gminy za wszelkie działania poczynione na rzecz szkoły. Następnie podziękowała nauczycielom i wychowawcom za trud i wysiłek codziennej pracy, dbanie o edukację i bezpieczeństwo uczniów. Szczególne podziękowanie skierowała do rodziców uczniów za pomoc i życzliwość okazaną szkole. Za zaangażowanie w sprawy szkoły i pomoc w przygotowaniu uroczystości nadania szkole imienia oraz materialne wsparcie. Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, a ich rodzice lis

      • Święto Rodziny

       21 czerwca odbyło się Święto Rodziny. Uczniowie przygotowali dla swoich rodziców część artystyczną. Następnie na nowych obiektach sportowych odbyły się rozgrywki w piłkę nożną. W kategorii klas I-IV zwyciężyła drużyna "Szybcy i zgodni" z klasy drugiej. W kategorii klas V-VIII pierwsze miejsce zajęła drużyna "Ekipa Sportowców" z klasy siódmej. Dla wszystkich uczestników święta Rada Rodziców ufundowała przepyszne kiełbaski i lody. Zapraszamy do fotorelacji.

   • Librus Synergia
   • Godziny dzwonków

    Sobota 30.09.2023
    • Tłumaczenie strony

   • Galeria zdjęć

     brak danych
    • POLECANE STRONY

   • Biuletyn informacji publicznej