• Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, którego efektem i nagrodą jest certyfikat Szkoły Dobrego Wychowania. Pod kierunkiem naszych specjalistów tj. Pani pedagog i Pani psycholog wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zaczęliśmy od opracowania zasad dobrego zachowania, przeprowadzenia debaty na ten temat następnie klasowych konkursów savoir-vivre. Projektowaliśmy plakaty o wyglądzie, który świadczy o nas oraz pisaliśmy prace ukazujące przyk
            • Droga Krzyżowa

Oczekiwanie na Święta Wielkanocne to szczególny czas przepełniony wiarą i nadzieją. Aby podkreślić jak ważny jest to czas, zuchy oraz harcerze wzięli udział w Drodze Krzyżowej w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy. Wyjątkowy nastrój wspólnej modlitwy podkreślały głębokie oraz poruszające teksty rozważań.

• Dni otwarte Biłgoraj

W dniu 22 marca uczniowie klasy VIII naszej szkoły uczestniczyli w dniach otwartych szkół ponadpodstawowych w Biłgoraju. W trakcie zwiedzana szkół uczniowie zapoznali się z warunkami rekrutacji oraz ofertą. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia sal lekcyjnych oraz pracowni. W każdej ze szkół byliśmy serdecznie witani i obdarowywani prezentami z logo szkoły. Każdy miał możliwość oceny czy prezentowane oferty są zgodne z jego zainteresowaniami i oczekiwaniami.

• Góra Grosza

W tym roku podobnie jak w poprzednich latach nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji " Góra Grosza". W marcu dokonaliśmy przeliczenia zebranych grosików, które zostały spakowane i wysłane na adres Towarzystwa "Nasz Dom".
              Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w akcji.

• Dzień Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów DBI uczniowie naszej szkoły brali udział w lekcjach online o tematyce:

- „Sok pomarańczowy i dezinformacja co mają ze sobą wspólnego” – kl. V i VI.

- „Dopamina – co zrobić, żebyśmy to my kontrolowali technologię, a nie technologia nas” – kl. VII i VIII.

Obejrzane filmy przybliżyły uczniom informacji na jakie niebezpieczeństwa mogą być narażeni korzystając z Internetu.

Niedziela 28.04.2024
        • Tłumaczenie strony