• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
   • Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, którego efektem i nagrodą jest certyfikat Szkoły Dobrego Wychowania. Pod kierunkiem naszych specjalistów tj. Pani pedagog i Pani psycholog wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zaczęliśmy od opracowania zasad dobrego zachowania, przeprowadzenia debaty na ten temat następnie klasowych konkursów savoir-vivre. Projektowaliśmy plakaty o wyglądzie, który świadczy o nas oraz pisaliśmy prace ukazujące przyk
      • Wyjazd do alpaków w Zaburzu

       Dnia 8 maja, 2024 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wraz z wychowawczyniami Anną Biłant i Agnieszką Kościuk wybrały się w odwiedziny do alpaków w Zaburzu. Opiekunowie zwierząt od razu zaproponowali dzieciom pracę – przygotowanie sałatki, którą następnie mieli nakarmić alpaki. Ile było radości – z obu stron! Dzieci poznały imiona zwierzaków, choć trudno było wszystkie zapamiętać. Po przekąsce, dzieci dowiedziały się jak strzyżone są alpaki oraz co można zrobić z ich sierści: wełnę, czapki, rękawice i wiele innych. Następnie przyszedł czas na napełnienie zgłodniałych brzuszków – usmażyliśmy pyszne kiełbaski na grillu – dziękujemy za pomoc! Wreszcie, szaleństwom na placu zabaw nie było końca!
       Dziękujemy opiekunom alpaków w Zaburzu „Alpaki Roztocze” za interesujące informacje i dzień pełen atrakcji.

      • Informacja dotycząca legitymacji szkolnych


       W związku ze zmianą rozporządzenia dotyczącego m.in. druków szkolnych informujemy, że wydawanie przez szkołę legitymacji szkolnych dla uczniów na drukach papierowych będzie możliwe tylko do dnia 12 lipca 2024 r. Jest to termin graniczny i po tej dacie nie będzie już możliwości wydania legitymacji „papierowej”. Nowe legitymacje będą wydawane od dnia 1 września 2024 r. w formie e-legitymacji.

       Z uwagi na powyższy fakt prosimy Państwa dokonanie następujących czynności:

       – sprawdzenie czy dzieci posiadają w domu ważne legitymacje szkolne, tzn. czy jest aktualny wpis i pieczątka;

       – jeśli legitymacja zaginęła, to jak najszybsze zgłoszenie się do sekretariatu w celu wyrobienia duplikatu (wniosek do pobrania w sekretariacie lub na stronie szkoły w zakładce Druki szkolne);

       – jeśli na legitymacji brak już miejsca na nowe pieczątki (w szczególności kl. 7 i 8), zgłoszenie się do sekretariatu w ce

      • Finał Konkursu Matematycznego Cyfromaniak

       24 maja 2024 r. odbył się finał Konkursu Matematycznego Cyfromaniak organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu pod Patronatem Honorowym Rektora AGH w Krakowie. Z przyjemnością informujemy, że tytuł Laureata tego konkursu otrzymała uczennica naszej szkoły Izabela Dumała z klasy ósmej. Dla uczennicy to miarodajne potwierdzenie swojej rozległej wiedzy matematycznej i sprawności intelektualnej. Dla uczniów młodszych klas to wzór do naśladowania i zachęta do systematycznej, wytrwałej pracy. Izabeli gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy przyjęcia do wymarzonej szkoły średniej!

      • LEKCJA ILUZJI - WYSTĘP ILUZJONISTY

       Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole iluzjonistę, który swoimi pokazami złudzeń przeniósł dzieci w świat magii, dobrej zabawy i wspaniałego humoru. Dzieci z dużym zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, aby przynajmniej nauczyć się jednej sztuczki. Każdy pokaz nagradzany był gromkimi brawami. Spotkanie z magikiem dostarczyło dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach oraz gromkie brawa.

   • Librus Synergia
   • Godziny dzwonków

    Wtorek 16.07.2024
    • Tłumaczenie strony

   • Galeria zdjęć

     brak danych
   • Kalendarz

     brak danych
    • POLECANE STRONY

    •  

   • Biuletyn informacji publicznej