• Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie, którego efektem i nagrodą jest certyfikat Szkoły Dobrego Wychowania. Pod kierunkiem naszych specjalistów tj. Pani pedagog i Pani psycholog wykonywaliśmy ciekawe zadania. Zaczęliśmy od opracowania zasad dobrego zachowania, przeprowadzenia debaty na ten temat następnie klasowych konkursów savoir-vivre. Projektowaliśmy plakaty o wyglądzie, który świadczy o nas oraz pisaliśmy prace ukazujące przyk
    • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

       W dniu 20 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość długo wyczekiwana przez uczniów klasy pierwszej. Uroczystość ta wpisała się na stałe w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Radecznica Pan Marian Szuper, Sekretarz Gminy Pani Edyta Dubiel, Pani Dyrektor, Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie klas II i III. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej musieli przedstawić to, czego już się w szkole nauczyli. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy oraz umiejętność odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. Pierwszoklasiści z radością i przejęciem wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności a

      • Szkolny Kiermasz Świąteczny

       Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się w dwie najbliższe niedziele tj. 05.12.2021 i 12.12.2021 przy Bazylice Św. Antoniego w Radecznicy.

       Na kiermaszu oferowane będą kartki świąteczne i stroiki wykonane przez Uczniów, Rodziców i Nauczycieli Publicznej Szkoły Podstawowej w Radecznicy.

      • Spotkanie z Panem dzielnicowym

       Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy Dzielnicowego Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie sierż. szt. Pana Łukasza Sobolewskiego. Pan dzielnicowy spotkał się z przedszkolakami i uczniami. Przekazał bardzo cenne i istotne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym tj. bezpiecznego poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach publicznych szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Poruszone zostały również tematy cyberprzemocy oraz prawidłowych relacji rówieśniczych. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali przekazanych informacji i zadawali mnóstwo pytań. Dziękujemy Panu dzielnicowemu za przeprowadzenie prelekcji w ciekawy sposób oraz za wyczerpujące odpowiedzi na liczne pytania zadawane przez uczniów.

   • Librus Synergia
   • Godziny dzwonków

    Sobota 30.09.2023
    • Tłumaczenie strony

   • Galeria zdjęć

     brak danych
    • POLECANE STRONY

   • Biuletyn informacji publicznej