• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• W dniu 4 września 2023 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. św. Antoniego z Padwy w Radecznicy
              odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.
              Inaugurację szkolną poprzedzi Msza św. o godz. 9:00 w Bazylice św. Antoniego w Radecznicy.
              Dalsza część uroczystości będzie miała miejsce w szkole około godz. 10.20 na sali gimnastycznej.
              Kurs autobusu szkolnego rano o godz. 8.00 oraz po zakończeniu uroczystości około godz. 11.45.
              Bezpośrednio po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego odbędzie się spotkanie wychowawców klas I-VIII
              z rodzicami i uczniami.

• SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

• Szanowni rodzice !

Informujemy, że w piątek 1 września 2023 r.
              o godzinie 15:00
              odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci z oddziału przedszkolnego.

Serdecznie zapraszamy !

• Ulotka o omdleniach

• Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.