• Choinka noworoczna 2024

• Na zakończenie nauki w I półroczu, uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w sobotę 27 stycznia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Dzień Babci i Dziadka

• W dniu 25 stycznia br. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały pod okiem swoich Pań wychowawczyń dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie klas I-III. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Wirtualna strzelnica w Zwierzyńcu

• 11 stycznia 2024r uczniowie klasy ósmej uczestniczyli w wyjeździe do Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu. Celem wyjazdu było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną szkoły ponadpodstawowej. Młodzież miała okazję poznać bliżej kształcenie w kierunku zawodu technika ochrony środowiska, technika geodety oraz technika informatyka i programisty. Najbardziej atrakcyjne dla uczniów okazały się zajęcia na wirtualnej strzelnicy, gdzie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego posługiwania się bronią oraz strzelali do celu z broni krótkiej GLOCK 19 i karabinu HK 416.